PrSB Forum

Yaz geldi,yaz demek tatil demek,tatil de Pяร๒ ƒ๏®uм demek!OKS,ÖSS VE SBS Öğrencilerine tercih döneminde kolaylıklar diler,gönüllerindeki yere gitmelerini temenni ederiz...

AnasayfaPortalTakvimGaleriSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

Heroes'in haftalık tartışma bölümü

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
DevriM
AdmiNistratoR
Master of FantasticFiction

AdmiNistratoR  Master of FantasticFiction

Bugün nasılsın :
O tam bir :

Karakterleriniz
Güç:
500/500  (500/500)
İsminiz: Franklin Theodore Schneider
Tarafınız ve Kan Statünüz: Safkan-Tarafsız

MesajKonu: Heroes'in haftalık tartışma bölümü   Çarş. Haz. 27, 2007 11:41 pm

Evet..Bu hafta bazı ilginç bilgiler gördük..Mesela Hiro'nun hatırlamasa da Claire'in Bennetlara verilişini gördüğünü,görünmez adam Claude'un bu "organizasyon için çalıştığını". vs..

ben gelecek hafta ne olacağını da izledim ve şunu söyleyebilirim

--Peter ile Sylar dövüşecek (gerçek manada..hatta Peter'ın kafasına bir cam saplandığını ama Claire'in yeteneğini aldığı için cam çıkınca tekrar yaşama döneceğini söyleyebilirim...)
--Yeni bir "hero"muz var.Kılık değiştirebiliyor ve bu hero Isaac'in karşısına çıkıyor.

Düşüncelerinizi alayım..

Suche gut gebauten 18-30 jährigen zum Schlachten
Kullanıcı profilini gör http://prsbforum.google-boards.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Heroes'in haftalık tartışma bölümü   Perş. Haz. 28, 2007 11:18 am

hımm ben heroseyi hiç izlemedim o yüzden yorum yapamıyıcam ama izlemeyi çoook istiyorum çitten merak ettim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Heroes'in haftalık tartışma bölümü   Perş. Haz. 28, 2007 3:26 pm

Heroes(L)TEk yegane biricik dizim sanrm o bölümü bnde isledim sylrn o deişen adamı da öldürdüğü ve nathan ın kılığına girdiği bölümse isledim.Ve hariaydı.cnbc-e de de takip etmeye dwm ediorum ama fazla geriden gelio sanırım.nE olursa olsun o 1 saat bütün dnyayla bağlantımı kesip izlemkten zevk duyuyorum.İzlemeyen herkese kesinlikle öneriyorum.(Bi de rica etsem bu blmn mod. ü olabilrmiyim??)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Heroes'in haftalık tartışma bölümü   Perş. Haz. 28, 2007 3:56 pm

ya ben harbi merak ettim ama daha önce hiç izlemedim konusunu bilmiyorum şimdi izlesem anlarmıyım.?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Heroes'in haftalık tartışma bölümü   Perş. Haz. 28, 2007 4:06 pm

ya konusu zaten sloganında 'sırdan insanlar sıradışı güçlerini keşfedior' biri uçuo biri düşünce okuo fln.Bİ tane de adam var buda bnları öldürerek yetenklerini çalıo.GElecein resmin çizen bi adam var bi patlamın olcağını çizio bnlarda o ptlamda şehrin yok olcaını öğrennice ptlamayı durdurmk için fln uğraşıolar.Kısaca olylar bnlardan ibaret karkterleri okuyunca analrsın zaten mevzuyu iice.Pazr akşamları cnbc-e de 21.00 da bu gn de tekrarı var istersen isle.umarım yrdımcı oalbilmişimidr.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Heroes'in haftalık tartışma bölümü   Perş. Haz. 28, 2007 4:25 pm

hımm güzel bişeye benziyo tamam bundan sonra bende takip ediyim saol yeterince yardımcı oldun teşekkür ederim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Heroes'in haftalık tartışma bölümü   Perş. Haz. 28, 2007 4:37 pm

bişey diil.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Heroes'in haftalık tartışma bölümü   Cuma Haz. 29, 2007 10:50 am

Very Happy
DeadLady
Çömez Üye
Çömez Üye

Bugün nasılsın :
O tam bir :

Karakterleriniz
Güç:
500/500  (500/500)
İsminiz: Nina Ledwig
Tarafınız ve Kan Statünüz: Safkan-Öğrenci

MesajKonu: Geri: Heroes'in haftalık tartışma bölümü   Çarş. Haz. 18, 2008 11:17 am

Bir sorum var
Yeni sezon ne zaman başlıyor??
Kullanıcı profilini gör
DevriM
AdmiNistratoR
Master of FantasticFiction

AdmiNistratoR  Master of FantasticFiction

Bugün nasılsın :
O tam bir :

Karakterleriniz
Güç:
500/500  (500/500)
İsminiz: Franklin Theodore Schneider
Tarafınız ve Kan Statünüz: Safkan-Tarafsız

MesajKonu: Geri: Heroes'in haftalık tartışma bölümü   Çarş. Haz. 18, 2008 3:05 pm

ABD'de eylül ayında ve Heroes'suz geçen onca ayın acısını çıkartırcasına 3 saatlik bir bölüm ile başlayacakmış...Ekim-Kasım gibi türkiyeye gelir. Very Happy

Suche gut gebauten 18-30 jährigen zum Schlachten
Kullanıcı profilini gör http://prsbforum.google-boards.com
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Heroes'in haftalık tartışma bölümü   

Heroes'in haftalık tartışma bölümü
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası