PrSB Forum

Yaz geldi,yaz demek tatil demek,tatil de Pяร๒ ƒ๏®uм demek!OKS,ÖSS VE SBS Öğrencilerine tercih döneminde kolaylıklar diler,gönüllerindeki yere gitmelerini temenni ederiz...

AnasayfaPortalTakvimGaleriSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

Harry Potter ve Ölümcül Takdis Bölüm 3:Gerçek Güç ve Ödül

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
DevriM
AdmiNistratoR
Master of FantasticFiction

AdmiNistratoR  Master of FantasticFiction

Bugün nasılsın :
O tam bir :

Karakterleriniz
Güç:
500/500  (500/500)
İsminiz: Franklin Theodore Schneider
Tarafınız ve Kan Statünüz: Safkan-Tarafsız

MesajKonu: Harry Potter ve Ölümcül Takdis Bölüm 3:Gerçek Güç ve Ödül   Perş. Haz. 28, 2007 6:05 pm

Harry,Seherbazların elinden kurtulmaya çalışır aynı zamanda da kararı merakla beklerken kafası iyice karışmıştı..Dumbledore onun eski bir seherbaz olduğunu ve Fudge’dan farklı olduğunu söylemişti..Peki neden böyle davranıyordu?Birden taraf mı değiştirmişti??Harry bu sorular ile cebelleşirken Bakanlık’a niçin geldiğini hatırlamıştı..Buradaki gerçek gücü bulmak için gelmişti…

“Beni bırakın” dedi öfkesini bastırmaya çalışırken sesi titremişti..

“Hayır” dediler..Harry bu cevabın üzerine gittikçe artan bir öfkeye kapıldı..

“Beni bırakın!” dedi bu sefer titremeyen,daha güçlü bir sesle..Onu tutan Seherbazlar elektrik çarpmış gibi çektiler ellerini Harry’nin üzerinden.Gittikçe artan öfkesi yerini durgun bir sakinliğe bıraktı..Emin adımlarla hızlı hızlı Esrar Dairesine gitti.Kapıyı açtı..Odanın dönmesini bekledi,ve açılmayan kapıya doğru ilerledi..Geçmişten anılar hücum etti..Burayı açmaya çalışırken bıçağı erimişti.Gözlerini kapattı,sadece sevdiklerini gözünün önüne getirdi ve kapının açılmasını bekledi…Bunu nasıl bildiğini de bilmiyordu,ama biliyordu işte…Şu anda umrunda olan tek şey o kapının açılmasıydı..Gözlerini açtı..Ama önünde açık bir kapı yoktu tamamen farklı bir şeydi bu..

“Ziyaretçi!!!Kendini tanıt!!!!!” Bu ses Harry’e bir yerden aşina geliyordu ama düşünmedi

“Ben,” dedi güçlü bir sesle “Harry Potter,Karanlık Lord Voldemort’u durdurmak zorunda olan kişi!!”

“Senin kim olduğunu biliyoruz..” dedi başka bir ses, “Niye buradasın?”

“Gerçek güce ulaşmak için!!”

“Madem istediğin güç…Kendi gücünü kanıtla bize!!”

“Ne!!” diye haykırdı Harry “Ne gücünden söz ediyorsunuz siz?”

“Bu oda senin güç potansiyelinin ortaya çıkmasını sağlar!!Ölüm Odasındaki perdeyi aşabilecek tek kişi burada,gerçek gücünü kanıtlayandır!”

“Peki ama nasıl?!”

“Tüm gücünü gözlerinden göstereceksin!!En büyük düşmanını göz önüne getir ve gücünü göster..”

Harry tüm gücüyle Voldemort’a konsantre oldu..İlk defa böyle bir duygu hissetti ona karşı,onu deşmek,parçalamak,dişlerini ona gömmek isteyecek kadar kuvvetli bir nefret…

“İnanılmaz!!” dedi o ses “Bu gerçekten çok büyük bir güç..Bu senin gücün Seçilmiş Olan!!!Kendi gücünün farkına var!!Şimdi Ölüm Odasına git!!Gerçek sınavını orada vereceksin!!”

Harry bu potansiyeline şaşırarak,belki inanmayarak odadan çıktı ve kemerin oraya gitti..Ayak sesleri duydu.Arkasına baktı ama giriş kapısı sıkıca kapalıydı.Önüne baktı..Karanlıkların içinden yürüyen birisini gördü..Baktı ve gözlerine inanamadı…

Bu Sirius’tu..

Harry kalakaldı..Sevinçten çığlıklar atmak istiyordu ama atamıyordu,sesi çıkmıyordu..Bir an bununda bir rüya olduğunu sandı..Fısılsayabiliyordu sadece

“Sirus…Sen misin??” dedi çok ince bir sesle..

“Harry?İnanmıyorum sen ne yapıyorsun burada?”

Harry bu sefer kendini tutamadı ve haykırmaya başladı..Sirius ona bakakaldı..

“Niye bu kadar heyecan yaptın?” dedi “Daha 3 ay önce görüştük!!”

“NE?”dedi Harry “Haziran ayında değiliz,aradan 2 yıl geçti,ve ben 17 yaşındayım şu anda..Asıl sana ne oldu??Zaman kavramını mı şaşırdın??”

“Ama nasıl olur?” dedi Sirius “Nasıl…”

Harry başını iki yana salladı

“Dumbledore ile görüşmeliyim,” dedi,Harry umutsuzca yere baktı

“Dumbledore öldü” dedi ifadesiz bir sesle “Onu Snape öldürdü..”

“Onun pis iğrenç bir hain olduğunu tahmin etmiştim..”dedi Sirius “Artık çıkalım şu lanet yerden..Sana bir sürprizim var..”

Ölüm odası denilen yerden çıktılar,Bakan ve Seherbazların önünden adım adım yürüdüler..Bakan bakakaldı..

“Nereye gidiyoruz?” dedi Harry ama o cevap vermedi hava iyice kararmıştı ve hala yürüyorlardı.Harry durdu

“Bir dakika,” dedi

“Ne var Harry?”

“Bizim çapulcu haritasını biz nasıl kullanıyorduk?”

Gülümsedi “Bütün ciddiyetimle yemin ederim ki hayırlı bir şey düşünmüyorum..İyi soru Harry…”

Harry ne kadar yürüdüklerini bilmiyordu.Bir süre sonra Sirius “Geldik..” dedi

Harry başını kaldırdı.İnanılmaz güzel bir yerdi burası.Her yer yemyeşildi ve Sirius sanırım o sene ‘evim’ diyerek burayı kastetmişti.

“Evet Harry..Sanırım burası hoşuna gitti…Evet bunu son senene saklıyordum..Ron,Hermione ve sen burada öğrenebileceğiniz en ileri savunma sihrini öğreneceksiniz…”

Harry ona bakakaldı..Bir süre sonra gözleri karardı dizlerinin bağı çözüldü ve her şey karardı…

Suche gut gebauten 18-30 jährigen zum Schlachten
Kullanıcı profilini gör http://prsbforum.google-boards.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Harry Potter ve Ölümcül Takdis Bölüm 3:Gerçek Güç ve Ödül   Perş. Haz. 28, 2007 6:40 pm

baskanım her zamanki gibi döktürmüşsün süpersn Very Happy
DevriM
AdmiNistratoR

Bugün nasılsın :
O tam bir :

Karakterleriniz
Güç:
500/500  (500/500)

MesajKonu: Geri: Harry Potter ve Ölümcül Takdis Bölüm 3:Gerçek Güç ve Ödül   Perş. Haz. 28, 2007 6:47 pm

çok teşekkür ederim..valla kaç gün önce gördüğüm bir rüya bu..bölümü yazmadan önce harry potter lafını duyunca bi garip oluyordum bitti rahat ettim..daha devamını da gördüm rüyamda onlarıda yarın yayınlayacağım..

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Harry Potter ve Ölümcül Takdis Bölüm 3:Gerçek Güç ve Ödül   Perş. Haz. 28, 2007 11:33 pm

baskan walla süpersn.. rüyada hp.. bi de hatırlıosun.. bn rüyalarımı hatırlayamıorum..zaten önmli bişey görmüorumdur kesin Very Happy
DevriM
AdmiNistratoR

Bugün nasılsın :
O tam bir :

Karakterleriniz
Güç:
500/500  (500/500)

MesajKonu: Geri: Harry Potter ve Ölümcül Takdis Bölüm 3:Gerçek Güç ve Ödül   Cuma Haz. 29, 2007 10:57 am

daha 4.bölümü de yayaınlayacağım şimdi..gecenin 12'sinde aldım bilgisayarı salona gittim yazdım..5.bölüm daha süper olacak...Şu 1 temmuz gelmeden bi kısmını bitireyim istiyorum

Sponsored content

MesajKonu: Geri: Harry Potter ve Ölümcül Takdis Bölüm 3:Gerçek Güç ve Ödül   

Harry Potter ve Ölümcül Takdis Bölüm 3:Gerçek Güç ve Ödül
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası