PrSB Forum

Yaz geldi,yaz demek tatil demek,tatil de Pяร๒ ƒ๏®uм demek!OKS,ÖSS VE SBS Öğrencilerine tercih döneminde kolaylıklar diler,gönüllerindeki yere gitmelerini temenni ederiz...

AnasayfaPortalTakvimGaleriSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

Harry Potter ve Ölümcül Takdis Bölüm 4:Rufus'un Hatası

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
DevriM
AdmiNistratoR
Master of FantasticFiction

AdmiNistratoR  Master of FantasticFiction

Bugün nasılsın :
O tam bir :

Karakterleriniz
Güç:
500/500  (500/500)
İsminiz: Franklin Theodore Schneider
Tarafınız ve Kan Statünüz: Safkan-Tarafsız

MesajKonu: Harry Potter ve Ölümcül Takdis Bölüm 4:Rufus'un Hatası   Cuma Haz. 29, 2007 11:02 am

Harry kendine geldiğinde başında endişeli bir Ron ve neredeyse isteri krizine girmiş gibi görünen bir Hermione vardı.Etrafına bakındı,bembeyaz duvarlı,tanıdık bir yerdi.Kısık bir sesle

“Ne oldu bana?” diye sordu.Onun uyandığını farketmeyen Ron küçük bir çığlık attı,Hermione ise donakaldı

“Sen bayıldın sadece..” dedi Ron ama Harry’e daha fazlası varmış gibi geliyordu

“Hmm..Demek sadece bayıldım..Peki niçin beni St Mungo’ya getirme zahmetine katlandınız??” dedi Harry etrafına bakarak.

“Peki peki..Bayılmışsın..Biz geldiğimizde hiçbir büyü etki etmedi sana.Bizde çok endişelendik ve seni buraya getirdik.Durumun kritikmiş.Doktorlar ağır bir lanetin etkisinde kaldığını söylediler,iyileşme şansın hiç yok gibiymiş.Ama sen uyandın..Nasıl?”

“Nasılını bana sorma istersen Ron..Çünkü bugün hangi gün olduğunu bile bilmiyorum.Zaten başım çatlayacak gibi ağrıyor..Off ne lanetiymiş bu bari onu da söyleselerdi.”

“Bilmiyorum Mr.Potter” dedi bir ses.Harry’nin ona sorgulayan gözlerle bakması üzerine “Miriam Strout.Şifacı..” dedi Harry bu ismi hatırlıyordu

“Peki ama niye beni Kalıcı Büyü Hasarına getirdiniz?Birisi neler olduğunu bana anlatabilir mi?”

“İşte biz-bizim bildiklerimiz de bu kadar” dedi Hermione hıçkıra hıçkıra.Ron ona sarıldı ve sırtını okşadı

“Asıl haber gazetede” dedi ürkek bir sesle.Harry gazeteyi eline aldığında gördüğü başlık boğazında gümbür gümbür bir öfkeye sebep oldu

“SİRİUS BLACK YAKALANDI

Bir çok kesimin suçsuz olduğuna inandığı Sirius Black bakan Rufus Scrimgeour’un ani bir kararıyla tutuklandı.İskoçya’daki evinde yakalanan Black ısrarla suçsuz olduğunu belirtti.İsmini vermek istemeyen bir Seherbaz şu açıklamayı yaptı

“Tüm kanıtlar Black’in suçsuz olduğunu gösteriyor.Veritaserum altındaki savunması ile normal savunması kelimesi kelimesine aynı.Şu anda kendisi Harry Potter ile görüşmek istemektedir.Söyleyebileceğim en fazla şey bunlar..”

Fakat Harry Potter’ın sağlık durumu kötüye gidişat gösterdiğinden Black’in isteği gerçekleşecek mi belirsiz..”

Harry,diğerlerine baktı

“Kıyafetlerimi almak için şimdi Sirius’un evine cisimleniyorum.İki dakika içinde burada olurum siz bir yere ayrılmayın.”

Hızla yerinde dönerek Sirius’un evine cisimlendi giyindi ve tekrar St.Mungo’ya geri döndü.

“Peki nereye gidiyoruz?” dedi Harry “Bakanlık’a mı yoksa Azkaban’a mı?”

“Bakanlık,” dedi Strout “Mahzenlerde tutuyorlar onu.”

“E daha ne bekliyoruz,” dedi Harry “Gidiyoruz!”

Hızla Cisimlendiler.Mahzenlerin her birine girdiler.Kilitli olan bir tane vardı..Harry bağırdı

“Sirius orada mısın?”

“Evet..Şu lanet kapıyı açar mısınız?”

Hermione asasını kaldırdı ve indirdi.Kapı ardına kadar açıldı.Sirius’un beyazlamış yüzünü ve yerdeki bıçakları gördüler..Harry’nin aklına işkence geldi ve Sirius’a ne olduklarını sordu..

“Sen zaten biliyorsun Harry..Muggle tarzı işkence..”

Harry bu andan sonra hiçbir şeyi dinlemeden yukarı fırladı.9.kata geldi ve Scrimgeour’un odasına daldı

“Seni iğrenç pislik!” dedi ölümcül bir sesle “Hapis bir derece ama muggle tarzı işkence hiç olmadı..Ben sana büyücü tarzını göstereyim-CRUCIO!!”

Bakanın attığı çığlıklar tüm katlardakileri yukarı topladı.Bir kaç Seherbaz geldi ama çok ilginç bir şey yaptılar..

Harry’e müdahale etmediler…

Harry ilginç bir kahkaha attı

“Bu adi herif bizi,ailelerimizi,sevdiklerimizi tehdit eden lanet olası Voldemort’un lanet olası hizmetkarlarını korudu resmen!!Gerçekten suçsuz olan birini ise hapse atıp işkence etmeye kalktı.Bunları bilen ben sessiz kalacaktım ha?Şimdi bana yaklaşanı öldürürüm!”

Bir süre işkence faslı devam etti.Harry büyüyü kaldırdı.

“Voldemort yok olana kadar bana tam yetki vereceksin.İstediğimi yapacağım,tüm ölüm yiyenleri öldüreceğim,bana bu iş bittikten sonra dokunmaya kalkarsan hiçbir şey yapmam çünkü halkımız çok bilinçli..” dedi ve fırtına gibi orayı terketti.

Tekrar mahzene döndü ve “Sirius artık şu ileri sihirleri öğrenmemizin vakti geldi..Zira Voldemort’un karşısına bir iki aptal savunma büyüsü ile çıkamam…” dedi…

Hızlıca bakanlıktan çıktılar..Tekrar eve geldiklerinde ise Harry bileğinde keskin bir acı hissetti..Elinin kanadığını anladı ve elini kaldırdı..Garip bir yazı vardı..Harry “Hermione,” dedi “Bu yazıyı tercüme eder misin?”

Hermione vakit kaybetmeden yazıyı tercüme etti ve bir kağıda yazdı..Okumayı içi kaldırmamış gibi görünüyordu

“Kaderin bir şövalye gibi savaşmak…Bir Lord ile savaşıyorsun..Bu işi eski yöntemlerden halletmen gerekecek..Ama kılıcın korunmalı..Tehlikeli ellere düşerse neler olacağı hayal edilemez..”

Harry anlamıştı

“Godric Gryffindor’un kılıcı..” diye fısıldadı

Suche gut gebauten 18-30 jährigen zum Schlachten
Kullanıcı profilini gör http://prsbforum.google-boards.com

Harry Potter ve Ölümcül Takdis Bölüm 4:Rufus'un Hatası
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Extract Failed hatası alıyorum!!!!!