PrSB Forum

Yaz geldi,yaz demek tatil demek,tatil de Pяร๒ ƒ๏®uм demek!OKS,ÖSS VE SBS Öğrencilerine tercih döneminde kolaylıklar diler,gönüllerindeki yere gitmelerini temenni ederiz...

AnasayfaPortalTakvimGaleriSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

2 iyi 1 kötü haber...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
DevriM
AdmiNistratoR
Master of FantasticFiction

AdmiNistratoR  Master of FantasticFiction

Bugün nasılsın :
O tam bir :

Karakterleriniz
Güç:
500/500  (500/500)
İsminiz: Franklin Theodore Schneider
Tarafınız ve Kan Statünüz: Safkan-Tarafsız

MesajKonu: 2 iyi 1 kötü haber...   C.tesi Tem. 14, 2007 2:28 am

Warner Bros. Harry Potter filmlerinin başrol oyuncularının üçünün de – Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Rupert Grint – son iki filmde rol alacağının kesinleştiğini duyurdu. Emma Watson’ın rolünü bırakacağı dedikodularını sona erdiren bu açıklama aynı zamanda üçlünün, Harry Potter filmlerinin Warner Bros. uyarlamasında bu rolleri oynayacak tek oyuncular olacağı anlamına geliyor.

Daniel Radcliffe:

“Harry Potter rolünü oynamak çok büyük bir ayrıcalıktı ve bu seriyi tamamlamayı dört gözle bekliyorum. Harry karakterine ve bu filmleri yıllardır destekleyen hayranlara karşı muazzam bir bağlılık hissediyorum. Çekimler sırasında, çok şey öğrendim, birçok arkadaşım oldu ve hayatımı değiştiren insanlarla tanıştım. Bana bu muhteşem fırsatı verdikleri için J.K. Rowling’e, Warner Bros.’a ve David Heyman’a borçluyum.”

Rupert Grint:

”Ron weasley benim hayatımın büyük bir parçası. Tabi bu sadece ikimiz de kızıl saçlı olduğumuzdan değil. Onu oynamakla gurur duyuyorum ve onun dünyasında olmanın her saniyesini seviyorum. Son iki filmde ‘ailem, Weasleyler’le birlikte olmayı iple çekiyorum. tabi iyi dostlarım Emma ve Dan'i görmeyi de. Bunca yıl destek oldukları için herkese teşekkür ederim. Sizsiz yapamazdık.”

Emma Watson:

"Hermione'yi asla bırakmam. O benim kahramanım.onu gerçekten çok seviyorum ve onu oynamanın değerini hiçbir şeye değişmem.7 filmde de onu oynayacağım için çok mutlu ve onurluyum.Nasıl başladıysam öyle de bitireceğim.”

Yapımcı David Heyman:

”Bu yolculuğun en ilgi çekici şeylerinden biri de Dan, Rupert ve Emma'nın çocukluktan yetişkinliğe geçişlerini görmekti. Mükemmeliyet için çabalamaya ve hünerlerini bileylemeye adanmış kusursuz profesyoneller olarak ortaya çıktılar. Ve şimdi, şevklerini ve özlerini ellerinde bulundurup bu günlere taşıyarak, bunca yıl boyunca tanıdığım aynı harika, kibar ve asil bireyler olarak kaldılar.”

Warner Bros. Başkanı Jeff Robinov:

”Daniel, Rupert ve Emma kadroya ilk olarak katıldıklarında onların sadece yetenekli değil aynı zamanda bir ‘kimyaları’ olduğunu biliyorduk. Yıllar içinde her filmler birlikte onların inanılmaz yetişkinlere ve olağanüstü aktörlere dönüştüklerini izledik. ( Rupert, Dan ve Emma) rolleriyle o kadar tanındılar ki, başka oyuncularla devam etmek çok garip olacaktı. Bu yüzden Dan Rupert ve Emma'nın son iki filmde karakterlerinin kalan rollerini oynamayı seçmelerinden gurur duyduk ve heyecanlandık.”

Ayrıca yapımcı David Heyman ve ortağı David Barron’ın da son iki filmde işlerine devam edecekler. Henüz bir yönetmen adı açıklanmamış olsa da David Yates’in Melez Prens için geri döneceği konuşuluyor.

(2 iyi haber:Dan ve Rupert devam ediyor
1 kötü haber:Emma da devam ediyor)

Suche gut gebauten 18-30 jährigen zum Schlachten
Kullanıcı profilini gör http://prsbforum.google-boards.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: 2 iyi 1 kötü haber...   C.tesi Tem. 14, 2007 2:57 pm

oh bee rahatladım emma bırakcak diye duyduumda amma küfretmiştim o kıza Rolling Eyes
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: 2 iyi 1 kötü haber...   C.tesi Tem. 14, 2007 2:59 pm

Ayrıca yapımcı David Heyman ve ortağı David Barron’ın da son iki filmde işlerine devam edecekler. Henüz bir yönetmen adı açıklanmamış olsa da David Yates’in Melez Prens için geri döneceği konuşuluyor.

bi de amma çok David varmış be herkes David:P

2 iyi 1 kötü haber...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası